LEZETOP CZ - Lezecké centrum Písek

Foto k článku Závodní víkend za námi.

Závodní víkend za námi.

LezeTop Cup & Písecký Pavouk 2023

 LezeTop Cup, prestižní lezecké závody na obtížnost pro dospělé, které se konaly dne 25.11.2023, byly nejen sportovním, ale i společenským úspěchem.

Tímto bychom chtěli upřímně poděkovat všem lezcům, kteří se zúčastnili a projevili svůj talent i sportovní ducha. Jejich účast a nadšení byly klíčové pro úspěch celé akce.

Celkem se závodů zúčastnilo 31 mužů, mezi kterými se na prvních třech místech umístili Albert Musil, Ondra Mrkvička a Patrik Jirout.

V ženské kategorii bylo 11 lezkyň a na stupních vítězů stanuly Andrea Luksová, Evelina Pokorná a Olča​ Koklarová.

Rádi bychom také vyjádřili velkou vděčnost našim partnerům, kteří poskytli ceny pro vítěze a podpořili tak nadšení a snažení všech zúčastněných lezců. Díky jejich štědrosti mohli být odměněni ti nejlepší z nejlepších.

Závody byly nejen sportovním zápolením, ale i příležitostí k setkání lezců z různých koutů naší země.

Závěrem bychom chtěli znovu poděkovat všem, kteří se podíleli na pořádání LezeTop Cupu, zejména organizátorům, sponzorům a samozřejmě závodníkům. Těšíme se na další ročník a doufáme, že bude stejně úspěšný a vzrušující jako ten letošní!

V sobotu večer se na stěně konal kulturní program, v rámci kterého proběhly workshopy zaměřené na práci s tělem při lezení, techniku lezení a bezpečnost při jištění. Pozvaná byla kapela a večera se účastnilo zhruba 80 lidí. 

Lezecký klub Písek s hrdostí oznamuje úspěšné dokončení letošního ročníku závodů "Písecký Pavouk", který se konal dne 26. listopadu 2023.

Tento vzrušující závod v lezení na obtížnost pro děti a mládež přilákal talentované lezce z různých věkových kategorií, od nejmenších účastníků ve věku do sedmi let, až po šestnácti a sedmnáctileté.

Děti z našeho lezeckého klubu braly často zlatou! Máme obrovskou radost a jsme hrdí! 


Poděkování patří všem sponzorům a partnerům, jejichž štědrá podpora a spolupráce pomohly zrealizovat tento nezapomenutelný sportovní den. Významný dík směřujeme k hlavním partnerům závodu, včetně města Písek, které akci podpořilo, a značek jako Progress Sportswear, Ocun, Singing Rock, Panda Outdoor, Tendon a Hudy sport Strakonice, jejichž hodnotné dary přispěly k vysoké úrovni soutěže.


Celkový počet závodníků odráží rostoucí popularitu lezení mezi mladými sportovci a sportovkyněmi. Velký dík každému, kdo se zúčastnil, za jeho odvahu, sílu a sportovního ducha, které předvedl.
Závody byly rozděleny do šesti věkových kategorií, což umožnilo lezcům předvést své dovednosti ve spravedlivém a motivujícím prostředí.

S radostí sledujeme, jak se  mladí lezci nejen překonávají ve svých výkonech, ale také jak se mezi sebou podporují a navzájem povzbuzují.

Poděkování patří také dobrovolníkům, rozhodčím a pořadatelům, kteří zabezpečili, aby závod proběhl hladce a bezpečně pro všechny zúčastněné.
Kompletní výsledky závodů, včetně bodování, umístění naleznete zde v příloze a fotografie na našem fcb a Insta profilu. 

Zveme všechny fanoušky lezení, aby sledovali naše kanály pro aktuální informace a oznámení o nadcházejících událostech.
Závěrem bychom chtěli ještě jednou poděkovat všem závodníkům za účast a přejeme jim mnoho úspěchů ve sportovní kariéře. Těšíme se na další setkání na lezecké stěně!


Pro další informace kontaktujte Lezecký klub LezeTop Písek z.s., info@stenapisek.cz, www.stenapisek.cz 

P.č.NázevTyp/velikost 
1.Dospělí, výsledkypdf (188.9 kB)stáhnout
2.Děti, výsledkyxlsx (209.2 kB)stáhnout
X

Přihlášení do administrace