• Kontaktujte nás
  •  recepce: +420 382 210 499,
  •  otevřeno: každý den od 10.00 - 22.00

LEZETOP CZ - Lezecké centrum Písek

Sledujte nás na Facebooku

Menu

Ohlédnutí za závodním víkendem

LezeTop Cup & Pavouk 2019

O víkendu 30. 11 – 1. 12.  jsme si na stěně pořádně zazávodili: 

setkali jsme se opět po roce s mnoha příznivci nejen lezení, s kamarády, závodníky a mnoha lezeckými nadějemi a to v rámci akce LezeTopCup & Písecký Pavouk, aneb Setkání lezeckých nadějí v Písku.


V sobotu 30. 11 se sešlo kolem padesáti dospělých z jižních, západních Čech, Prostějova, Prahy i severních Čech. Všichni se spolu utkali na perfektně připravených cestách od špičkového stavěče, Viktora Pařízka. Vítězi v kategorii profi byli: 1. Albert Musil (LezeTop Písek), 2. Jaroslav Šikula (Prostějov), 3. Petr Kliger (Žacléř). Profi ženy: 1. Hana Šikulová (Prostějov), 2. Anna Šebestíková (České Budějovice), 3. Bára Houšková (LezeTop Písek). Za kategorii amatérů excelovali za muže: 1. Aleš Facon (Sokol České Budějovice), 2. Mára Cendelín (LezeTop) a 3. Patrik Lučanský (LezeTop) a za ženy: 1. Helena Líbalová (ČB – Sokol), 2. Nikol Jiroutová (LezeTop) a 3. Kateřina Smíšková (Děčín).

V neděli již od ranních hodin LezeTop zaplňovaly ty nejmladší lezecké naděje, děti od 4 do 15 let. V rámci závodu – Písecký pavouk do lezeckého centra v Písku dorazilo kolem 150 návštěvníků z celé české republiky a samotného závodu se zúčastnilo kolem 80 dětí. Jejich výkony byly doslova fascinující. Děti podaly neuvěřitelné výkony, v šesti letech děti lezly cesty obtížnosti 6+/7-, kategorie do 10 let lezly již 8- a např. dvanáctiletý Ondra Mrkvička (LezeTop, Strakonice), stejně tak jako další 3 dívky dokonce topovali v obtížnosti 8+/9- . Ačkoliv konkurence pro místní byla obrovská, LezeTopáci si nakonec odnesli 6 medailí. Na stupních vítězů stanuli tito malí lezci: kategorie do 7 let (U8) kluci: 1. Samuel Altman (LezeTop), 2. Tonda Čechura (Maglajz Kladruby), 3. Otakar Augustýn (LezeTop). Za holky pak: 1. Bihariová Laura (LezeTop), 2. Karolína Grzyb (LezeTop), Nikol Vojáčková (Plzeň v tahu). V kategorii U10 (8 – 9 let) kluci: 1. David Suchý (Plzeň V Tahu), 2. Vítězslav Řehák (STS Svojkovice Brod), 3. Michal Novotný (Ruzyně Praha). Za holky: Alice Šindlarová (Green trees Monkyes), 2. Mariana Panužková (Praha), 3. Anna Pumprová (LezeTop Písek). Dále v nejsilnější kategorii U12 (10 – 11 let) kralovali přespolní. Za kluky: 1. Petr Čmuchálek (Brandýs), 2. Matěj Ulrich (ČB), 3. Max Menčík (Ruzyně Praha). Holky: Laura Chomynová (Praha Green trees Monkyes), 2. Klára Preislerová (Praha), 3. Lucie Vojáčková (Plzeň - V Tahu). A nakonec v nejstarší kategorii U14 si medaile odnesli za kluky: Ondra Mrkvička (LezeTop, Strakonice), 2. Vojta Čechura (Maglajz – Kladruby), 3. Jakub Donát ( Lanovka ČB). Za holky: 1. Eliška Suchá (Plzeň - V Tahu), 2. Adéla Pechová (Plzeň - V Tahu), 3. Eliška Čechurová (Maglajz Kladruby).


Kompletní výsledky níže v příloze.


Víkendové setkání se opravdu podařilo a veliký dík patří, samozřejmě kromě celého LezeTop teamu, především městu Písek, dále pak všem ostatním partnerům, kteří do závodů věnovali hodnotné ceny: PROGRESS SPORTSWEAR, AIX, MAKAK, SINGING ROCK, Pivovar HOLBA, PANDA OUTDOOR, DECATHLON ČR ČESKÉ BUDĚJOVICE, OCÚN, TOM´S PIZZA, RAFIKI a LASER ARENA Písek.


Děkujeme za hojnou účast, děkujeme našim přátelům, rodičům malých lezců a stavěčům Viktorovi a Daliborovi za parádní cesty.


Za LezeTop team – Martin, Petr a Pavla.
4.12.2019 v Písku

Naši partneři

Objednání NEWSLETTERu z LC Písek

Chcete být informováni o novinkách, plánovaných akcích, nových cestách a bouldrech v Lezeckém centru LEZETOP Písek? Pošlete nám svůj e-mail.