• Kontaktujte nás
  •  recepce: +420 382 210 499,
  •  otevřeno: každý den od 10.00 - 22.00

LEZETOP CZ - Lezecké centrum Písek

Sledujte nás na Facebooku

Menu

Honza Tráva Trávníček - Mustang, Ama Dablan, NejTreky Nepálu !

3.12. od 20h

 Kopcolezec HONZA TRÁVA TRÁVNÍČEK a HORNÍ MUSTANG, NEJ treky NEPÁLU + filmařsko-lezecký projekt EXPEDICE na AMA DABLAN! Přijďte si poslechnout vyprávění o nejkrásnějším putování po zakázaném království, kterému se přezdívá "poslední Tibet" , uvidíte nádherné fotografie a videa, která zachycují podle slov cestovatelů: “..jedno z nejkrásnějších míst na světě“ Zatím stále patří k těm nejvíce chráněným územím nejen v Nepálu. Najdete zde neuvěřitelnou směsku zachovalého kulturního budhistického bohatství v kombinaci s krásnou barevnou přírodou v okolí zelených oáz. Zdánlivé suchá krajina vám přináší překvapení na každém kroku. Z královského města Lo Mantangu budete odcházet úplně nadšení.
A dále uslyšíte o výstupu na nejkrásnější kopec - AMA DABLAN. Lezení obtížnější než na K2. Výborná společnost (Mára Novotný, Miri Jirková, Veronika Vítková, Mára Lejsek a další …)
Dozvíte se jak vznikal film „Ama Dablam“, vzdávající hold nejen jednomu z “otců“ českého vysokohorského lezectví, Miroslavu Šmídovi, ale zároveň jeho odkazu a jeho poslání, kterým bylo uvažovat o horách více jako o vzácném prostředí, než jako o venkovní tělocvičně.
Můžete se těšit na krásné fotky a videa i od známého „vědátora“ Petra Jana Juračky a „umělce“ Honzy Šimánka. Těšíme se na vás.

VSTUPNÉ : jednotné vstupné 100,- / osobu
KLUBOVÉ VSTUPNÉ: 80,- / člena lezeckého klubu

Naši partneři

Objednání NEWSLETTERu z LC Písek

Chcete být informováni o novinkách, plánovaných akcích, nových cestách a bouldrech v Lezeckém centru LEZETOP Písek? Pošlete nám svůj e-mail.