• Kontaktujte nás
  •  recepce: +420 382 210 499,
  •  otevřeno: každý den od 10.00 - 22.00

LEZETOP CZ - Lezecké centrum Písek

Sledujte nás na Facebooku

Menu

LezeTop na Olympiádě dětí a mládeže

Liberec, 23. - 28. 6. 2019

 Milí lezci, v Liberci proběhla OLYMPIÁDA DĚTÍ A MLÁDEŽE a LezeTop na ni reprezentovali dva šikovní chlapci a jeden zasloužilý trenér :) Ondra nám v krátkosti popsal, jak si olympiádu s klukama užili.

Více článků naleznete zde: https://odm.olympic.cz/…/774-letos-v-liberci-za-rok-v-tokiu… a my tleskáme!

LezeTopáci na olympiádě

Ve dnech 23. – 28. června se v Liberci konala letní olympiáda dětí a mládeže.
Akce to byla vskutku velkolepá a dokonale zorganizovaná. Jedním z nových sportů, který se na této olympiádě poprvé představil bylo i sportovní lezení.
Za jihočeský kraj soutěžili dva lezci a to Martin Losos a Vojta Češek z píseckého Lezeckého klubu LezeTop. Chlapci to neměli vůbec jednoduché, protože oba tito závodníci lezou pouze rekreačně v lezeckém kroužku, ale v olympijském závodě museli lézt stejně obtížné cesty jako jejich soupeři, kteří většinou již delší dobu trénují a závodí nejen v Čechách, ale i v zahraničí. Vojta i Martin předvedli výborné výkony a i přesto, že neskončili na stupních vítězů, závod je bavil a velmi si ho užili.
Všechny děti, které na olympiádě závodily měly možnost navštívit zdarma mnoho zajímavých míst. Toho využil i Martin s Vojtou a podívali se do liberecké ZOO, IQlandie, technického muzea a také si zalezli na Makak bouldrovce.
A tak si chlapci kromě sportovně lezeckých zkušeností odvážejí z olympiády i pěkné zážitky. OŠ  (Ondra Švec) 
 

Naši partneři

Objednání NEWSLETTERu z LC Písek

Chcete být informováni o novinkách, plánovaných akcích, nových cestách a bouldrech v Lezeckém centru LEZETOP Písek? Pošlete nám svůj e-mail.