• Kontaktujte nás
  •  recepce: +420 382 210 499,
  •  otevřeno: každý den od 10.00 - 22.00

LEZETOP CZ - Lezecké centrum Písek

Sledujte nás na Facebooku

Menu

Závodní víkend (BOULDER) - ohlédnutí & výsledky

23.3 - 24. 3. 2019

 O víkendu jsme si na steně pořádně zabouldrovali. V sobotu se zasnažili dospěláci a to na 30 problémech, které postavili Dalibor Muráň, Jiří Slabý a Ondra Hlinka.  Vzhledem k nádhernému slunečnému dni byla účast slabší než v uplynulých letech, ale i přesto se sešla skvělá parta a všichni jsme si to užili.  

V neděli se na stěnu sjely děti z celé republiky. Jednalo se o třetí a zároveň poslední zastávku Jihočeského Boulderingového Poháru a tedy se u nás vyhlašovali i vítězové celé závodní série. Děti lezly naprosto fantasticky a s rozvahou :)  Fotky z obou dnů naleznete ve FOTOGALERII zde na webu a výsledky připojujeme do přílohy. 

Všem moc děkujeme za účast, podporu a za to, že jste i přes krásné počasí venku našli chuť nechat se zavřít uvnitř a makat na sobě!  Těšíme se na příští ročník.

Velký díky patří všem partnerům, kteří do závodů věnovali hodnotné ceny:  PROGRESS CZ, AIX, MAKAK, SINGING ROCK, Pivovar HOLBA, PANDA OUTDOOR, DECATHLON ČR ČESKÉ BUDĚJOVICE, OCÚN a MĚSTO PÍSEK. 

Děkujeme přátelům, rodičům malých lezců a celému LezeTopáckému týmu za pomoc.  A stavěčům za parádní bouldery!! 

Naši partneři

Objednání NEWSLETTERu z LC Písek

Chcete být informováni o novinkách, plánovaných akcích, nových cestách a bouldrech v Lezeckém centru LEZETOP Písek? Pošlete nám svůj e-mail.