• Kontaktujte nás
  •  recepce: +420 382 210 499,
  •  otevřeno: každý den od 10.00 - 22.00

LEZETOP CZ - Lezecké centrum Písek

Sledujte nás na Facebooku

Menu

Výsledky LezeTop Film&SlideShow Festivalu 2018.

Letošního úspěšného ročníku se zúčastnilo 16 soutěžních snímků, včetně dvou zahraničních. Přišlo kolem 80 návštěvníků, nejen LezeTopáků, ale i z řad široké veřejnosti.

  Soutěžilo se klasicky ve dvouch kategoriích - profi a amatérských snímcích, se zaměření na outdoor dobrodružství, lezení, hory, lyžování a cestování. V kategorii amatérské snímky zvítězil snímek Rjukan od Davida Kovaříka z Českých Budějovic (království ledu, sněhu a mrazu), 2. místo získal Martin Altman z Písku za cestopis o Jordánsku, 3. místo místo získal Petr Altman s lezením LezeTopáků v řeckém Leonidiu a cestopisem o Gruzii.

V kategorii profi naprosto jednoznačně vyhrál snímek Hadropletovo dvacetiny od Jana Šimánka z Prahy, druhé místo putuje na Slovensko k Juraji Kořenovi za snímek o lezení, létání a skialpinismu na Antartidě, třetí místo opět získává Honza Šimánk a to za bike trail cestopis z Ugandy - Enduro v rovníkové Africe.

Všem zůčastněným autorům letošních snímkům tímto mnohokrát děkujeme a ti co přišli, tak doufáme, že se festival líbil. Děkujeme, LezeTop team.

Naši partneři

Objednání NEWSLETTERu z LC Písek

Chcete být informováni o novinkách, plánovaných akcích, nových cestách a bouldrech v Lezeckém centru LEZETOP Písek? Pošlete nám svůj e-mail.