• Kontaktujte nás
  •  recepce: +420 382 210 499,
  •  otevřeno: každý den od 10.00 - 22.00

LEZETOP CZ - Lezecké centrum Písek

Sledujte nás na Facebooku

Menu

Ohlédnutí za závodním víkendem

LezeTop Cup + Písecký Pavouk 2018

...aneb setkání lezeckých nadějí v Písku ! 

Akce probíhala ve dvou dnech s účastí přes 150 osob. Mimo klasický sobotní LezeTop Cup a nedělní Pavok pro celou dobu probíhali různé workshopy a soutěže. Sobotní večerní přednášky, kapela a zábava se protáhla do raních hodih.  

LEZETOP CUP: 24.11.2018 (sobota) - tradiční dospělácké závody v lezení na obtížnost aneb setkání lezeckých nadějí v Písku.

Parádní cesty postavili dva borci: Viktor Pařízek a Dalibor Muráň. Díky kluci. 

A na pařezech stanuli: 1. místo Albert Musil, 2. místo Tomáš Důchoň, 3. místo Aleš Facon ... a za ženy: 1. místo Anička Šebestíková, 2. místo Tereza Pavelcová a 3. místo Anička Hošková. Gratulujeme !  Rozhodně se bylo na co dívat :)

PÍSECKÝ PAVOUK: 25.11.2018 (neděle) - tradiční dětské závody v lezení na obtížnost aneb setkání lezeckých nadějí v Písku.

Atmosféra byla báječná, potěšily nás děti z kroužků, které se do toho pustily s vervou sobě vlastní :) Věříme, že se závodění líbilo i rodičům a užili si to stejně jako my.  Všem dětským vítězům gratulujeme!

Dále velice děkujeme našim partnerům: zejména městu Písek, SINGING ROCK, MAKAK aréna, Decathlon - Česká republika, Raw tyčinky Živan, Pivovar Holba a.s., PROGRESS SPORTSWEAR, Pandaoutdoor.cz, Kouba climbing a Laser Aréna Písek, v neposlední řadě Summit drive.

Bez vás by to nešlo.

Děkujeme všem účastníkům, morální podpoře,rodičům a sourozencům dětských závodníků, fanouškům, celému týmu LezeTop a všem kamarádům, které máme kolem sebe a díky kterým nás to pořád tolik baví.

Za rok se těšíme znovu.

LezeTop team

Více foto ve fotogalerii nebo na facebooku: https://www.facebook.com/stenapisek.cz/?ref=settings

Naši partneři

Objednání NEWSLETTERu z LC Písek

Chcete být informováni o novinkách, plánovaných akcích, nových cestách a bouldrech v Lezeckém centru LEZETOP Písek? Pošlete nám svůj e-mail.