• Kontaktujte nás
  •  recepce: +420 382 210 499,
  •  otevřeno: každý den od 10.00 - 22.00

LEZETOP CZ - Lezecké centrum Písek

Sledujte nás na Facebooku

Menu

ČP v lezení na obtížnost

3.nominační závod v sérii Českého Poháru v Písku!

Milí lezci, velká závodní sobota je úspěšně za námi.

Chtěli bychom moc poděkovat všem, kteří nám s přípravou a samotným průběhem ČP v lezení na obtížnost pomáhali. Děkujeme Českému Horolezeckému Svazu, že jsme takovou akci vůbec v LezeTopu mohli nechat proběhnout. Veliké dík patří Martinovi Jechovi a Honzovi Šolcovi za parádní závodní cesty! Děkujeme hlavně lezcům, kteří do Písku přijeli a dali do toho všechno! Díky divákům, že je v tom podporovali. Děkujeme partnerům závodu, jmenovitě MAKAK aréna, PROGRESS SPORTSWEAR, AIX holds, Flathold, SINGING ROCK, Kouba Climbing, Jarritos México, Pivovar Holba a.s., Decathlon - Česká republika, děkujeme Davidovi Kovaříkovi za moderování, Petrovi Luskovi za focení a Honzovi s Radkou za videjko ze závodu :) DÍKY ! https://www.facebook.com/100009311504018/videos/2005439953109702/

A JAK TO DOPADLO? V závodě dospělých zvítězili Martin Stráník a Iva Vejmolová, další medailová místa obsadili J. Konečný a E. Novotná, Š. Potůček, a E. Adamovská.  V kat. B v závodě mládeže vybojovali první místa Marek Jeliga a Michaela Smetanová, druhé a třetí místo obsadili O. Slezák a N. Králíková, J. Vopat a E. Bulenová.   V kat. A zvítězili Šimon Potůček a Eliška Novotná, na dalších dvou místech byli Š. Potůček a E. Adamovská, A. Musil a N. Tužová.     V kat. juniorů vyhráli Jakub Konečný a Sabina Večeřová, další místa patřila V. Trojanovi a L. Slezákové, O. Haškovi a J. Ondřejové.

Výsledky jednotlivých kategorií najdete rovněž zde: https://www.horosvaz.cz/…/prehled-zav…/kalendar-zavodu-2018/  

Fotografie Petra Luska naleznete v naší fotogalerii: http://www.stenapisek.cz/fotogalerie.   

Anebo zde: https://www.facebook.com/pg/stenapisek.cz/photos/?ref=page_internal

Naši partneři

Objednání NEWSLETTERu z LC Písek

Chcete být informováni o novinkách, plánovaných akcích, nových cestách a bouldrech v Lezeckém centru LEZETOP Písek? Pošlete nám svůj e-mail.